Žiemos 2009 sezono reklamos | Cavalli, Etro, Hermes, Chloe, Ysl
Roberto Cavalli kolekcija man nepatiko, bet reklamų fonas ir medžiagų plazdėjimas drabužius kažkaip pakeičia. Man patiko.




Etro reklamos patinka vien todėl, kad jose yra manekenė Edita Vilkevičiūtė. O ir šiaip visai nieko, tik fonas kiek per tamsus.



Hermes reklamos su Maria Carla Boscono man ypač patiko – jaučiasi, jog kūrėjai į reklamą įmaišė šiek tiek subtilaus humoro. Beje, kampanija vadinasi Indian Winter.


Chloe nusprendė grįžti į savo aukso amžių – prieš kokius 3 metus (kai modelis Anja Rubik dar buvo ilgaplaukė) šitos pačios menekenės taip pat bėgiojo Paryžiaus gatvėmis. Dabar tik drabužiai kiti ir Anjos plaukai dirbtiniai.


Yves Saint Laurent šiek tiek nustebino savo pasirinkimu (Naomi Campbell), nes maniau, jog kampanija vėl atiteks Kate Moss. Bet likau patenkinta – reklamos atrodo įdomiai, šiek tiek kampuotai.


Nuotraukos-TFS
Bučkis.






Palik komentarą