Naujųjų metų vakaras | Aprangos kodai

Dauguma merginų, pakviestų į Naujųjų metų vakarėlį, nežino, ką reikėtų vilkėti. Visų pirma reikėtų atsižvelgti į aprangos kodą – ar apranga turėtų būti white tie (pati formaliausia apranga, dažniausiai dėvima ilga balta vakarinė suknelė, ilgos pirštinės. Tokios aprangos reikia einant į renginį operoje ar pobūvį), black tie (mažiau formali apranga, nuo renginio priklauso, ar galite sau leisti vilkėti tiesiog labai konservatyvią kokteilinę suknelę, ar vakarinį komplektą su visais atributais) ar kokteilinė (kokteilinė suknelė, atitinkanti mados tendencijas, basutės, tinkantys papuošalai). Jei aprangos kodas nėra nurodytas, reikėtų pasikonsultuoti su renginio organizatoriais. Jei taip ir nepavyksta išsiaiškinti, tiesiog pasirinkite paprastą juodą suknelę, kuri tiks visur (tik ne į white tie renginį). O šiandien parodysiu kelis pavyzdžius pagal visus aprangos kodus.

 

1. White tie. Reikalavimai: ilga vakarinė suknia, dažniausiai balta, bet priklausomai nuo renginio gali būti juoda ar švelniai sidabrinė. Būtini keli prabangūs aksesuarai, priderinti bateliai uždarais pirštais, tobulai sutvarkyti plaukai, gali būti apnuoginti pečiai. Dažniausiai white tie suknelės negali būti per daug madingos, tad geriau rinktis klasikinį modelį.

 

Valentino vasara 2007 haute couture

Valentino Spring 2007 CoutureValentino Spring 2007 Couture

 

2. Black tie. Tai jau nėra tokia griežta apranga kaip white tie. Tiesiog yra būtina vakarinė suknia, kuri gali atspindėti mados tendencijas, basutės, gerai sutvarkyta šukuosena, gali būti gan ryškus (žinoma, ne sceninis) makiažas, ir (jei tik renginys leidžia) puošni kokteilinė suknelė žemiau kelių. 

 

Dior vasara 2008

Christian Dior Spring 2008 Ready-to-WearChristian Dior Spring 2008 Ready-to-Wear

 

3. Kokteilinė apranga. Pati laisviausia ir patogiausia apranga. Jums tereikia madingos ir patogios kokteilinės suknelės (priklausomai nuo renginio, ji gali būti kuklesnė ar marga), basučių ir atitinkamų aksesuarų.

 

Stella McCartney vasara 2009

Stella McCartney Spring 2009 Ready-to-WearStella McCartney Spring 2009 Ready-to-Wear

 

P.S. Atsiprašau, jei įvėliau klaidelių – jei rasite ką pataisyti, tai parašykite komentaruose. Ačiū.

 

Nuotraukos-style.com

Bučkis.