Naujos pradžios, kuriomis norisi didžiuotis

Calvin Klein pavasario-vasaros 2018 pristatymas

Turbūt nėra nieko malonesnio nei po kelių mėnesių darbo pagaliau pasakyti „sveiki atvykę!“. Ne, ne sugrįžę – šiandien Spintos guru tinklaraštį skaitote matydami naują jo formatą. Apie pokyčius galvojusi daugiau nei pusę metų, džiaugiuosi, kad jie pagaliau įgavo kūną – patogų, elegantišką, modernų.

Priežasčių atsinaujinimui buvo daug. Vienos paremtos funkcionalumu, kitos – estetiniais pasirinkimais. Vis tik pagrindiniu argumentu pradėti pokyčius tapo artėjantis tinklaraščio jubiliejus – gruodžio gale Spintos guru sueis dešimt metų. Įžengti į naują dekadą norėjosi ne tik atnaujinus veiklą, bet ir sutvirtinus jos pamatus, iš naujo įrėminus nuo 2007-ųjų kauptą patirtį bei idėjas.

Nors veiklos mados industrijoje nenutraukiau (toliau rašau leidiniams ir bendradarbiauju su kūrėjais), visuomet sveika prisiminti, nuo ko viskas prasidėjo, ir pažiūrėti, kur galima judėti toliau. Potencialo matau daug – tiek vertindama jau įveiktus darbus, tiek stebėdama, kas šiuo metu vyksta Lietuvos madoje.

Prieš palinkėdama gero skaitymo pridėsiu, kad šį rugsėjį startuoja ir Spintos guru naujienlaiškis. Jame ketinu dalintis ne tik tinklaraščio turiniu, bet ir pateikti savotišką mėnesio mados naujienų santrauką – įdomiausius skaitinius, dėmesio vertus atradimus, naujas tendencijas. Pirmąjį naujienlaiškį išsiųsti tikiuosi jau rugsėjo pabaigoje, užsiregistruoti galite Spintos guru namų puslapyje esančioje formoje.

Gero skaitymo!

Deimantė

 

P.S. už pagalbą atnaujinant svetainę dėkoju Karoliui bei Pauliui iš Horion Digital.