Vogue Paris kovas 2011 | Paskutinis Carine Roitfeld numeris

Nors šiandien internete jau pasirodė pirmojo naujosios Vogue Paris redaktorės Emmanuelle Alt viršelio nuotrauka su supermodeliu Gisele Bundchen, nusprendžiau būtinai apžvelgti ir paskutinį senosios, dešimt metų žurnalo redakcijoje dirbusios vyriausiosios redaktorės Carine Roitfeld paskutinį numerį. Prieš keletą dienų pagaliau radau laiko prisėsti ir paskaityti jos paskutinius interviu, peržiūrėti vieną kitą jos darbų apybraižą, tad ieškodama šio numerio nuotraukų jau galėjau daryti šiokias tokias išvadas ir pastebėti Carine darbui būdingas smulkmenas.

Štai pati C.Roitfeld visad sakydavo, kad yra už nuolatinę naujų veidų paiešką, tad ir paskutiniam viršeliui pasirinko visiškai „naują“ merginą – Saskią de Brauw. Net neabejoju, jog ši greitai taps įžymybe – pakanka prisiminti Laros Stone sėkmės istoriją ir Carine įtaka modelių karjeroms pasidarys aiški. Taip pat ir drąsa šiek tiek nukrypstant į erotiką, menininkų, įvairių socialinių kontrastų pateikimas – visa tai buvo būdinga Carine dešimtmečiui, kurio, net neabejoju, tikrai ilgėsiuos.

Viršelis

Modelis Saskia de Brauw | Fotografai Mert & Marcus | Stilius Carine Roitfeld

Coeur a Corps Perdu

Modeliai Saskia ir Daphne | Fotografai Mert & Marcus | Stilius Carine Roitfeld

Pagrindinė „Fantazijų“ numerio fotosesija su viršelio modeliu Saskia bei jaunąja mados pasaulio sensacija Daphne Groeneveld, pozavusia gruodžio-sausio mėnesių viršeliui su Tomu Fordu. Šios fotosesijos tema – televizija. Taip, būtent todėl ir pritaikytas toks įdomus nuotraukų efektas, o merginos atrodo tarsi sustabdytame filmo kadre. Tiesa, tik nepasakyta, kokio filmo… Fotosesija vadinasi „Širdis ir siela“, tad drįsčiau prognozuoti, jog tai turėtų būti intriguojanti dviejų merginų meilės istorija.

Audace Manifeste

Modeliai Arizona Muse, Missy Rayder| Fotografas Mikael Jansson | Stilius Giovanna Battaglia

Štai Jums ir drąsus manifestas, glaudžiai susijęs su siurrealistų meniniu judėjimu. Manekenės Arizona Muse ir Missy Rayder nuotraukose pozuoja su „papildoma“ akių pora, Salvadoro Dali kauke, mistišku krištoliniu rutuliu ir gausybe prabangių papuošalų. Ar man vienai šiek tiek primena siaubo juostą?

Miss Vogue

Modelis Carmen Kass | Fotografė Paola Kudacki | Stilius Geraldine Saglio

Jau antrą kartą Vogue Paris skaitytojams pristatoma Miss Vogue skiltis šįkart apžvelgia nemarią ir jaunimo tarpe visad kultyvuojamą džinso tendenciją. Tiesa, šįkart džinsas vaidina kiek įdomesnį vaidmenį – pabrėžia sportinius apatinius drabužius! Estų supermodelis Carmen Kass dėvi Calvin Klein kelnaites ir kiek per didelius megztinius, o visus derinius užbaigia laisvi, patogūs (ir gerokai nusmukę) džinsai.

Body Secrets

Modeliai Karolina Kurkova, Adriana Lina, Lily Donaldson, Izabel Goulart | Fotografai Inez & Vinoodh | Stilius Carine Roitfeld

Duoklė Victoria’s Secret angelams ir jų sugebėjimui iš podiumo deivių persikūnyti į paprastas moteris gatvėje. Šįkart leidinys pristato keturias gražuoles: Karoliną, Lily, Adrianą ir Izabel. Merginos vienoje nuotraukoje įsijautusios į „angelų“ vaidmenį, kitoje tampa aukštosios mados veidais. Beje, jei mokate prancūziškai (užteks ir minimalių žinių), rekomenduoju paskaityti įdomią statistiką apie Victoria’s Secret pristatymus.

Pop Egerie

Modelis Daria Werbowy | Fotografai Inez & Vinoodh | Stilius Emmanuelle Alt

Pavasaris ryškiomis spalvomis! Stilistė ir naujoji redaktorė Emmanuelle Alt šiltąjį sezoną siūlo pasitikti itin ryškiais raštais, gėlių ornamentais ir grafika. Nereikia bijoti ir derinti bei maišyti – manekenė Daria Werbowy dėvi puikiai suderintus ansamblius, kuriuose net labai skirtingos spalvos visiškai „nesipjauna“.

Grožis: Expression Figurative (Chanel kosmetika)

Modelis Anna de Rijk | Fotografai Inez & Vinoodh | Stilius Melanie Ward | Makiažas Peter Philips

Grožis: Avant-Garde Orientaliste

Modelis Hanaa Ben Abdesslem | Fotografas Karim Sadli | Stilius Melanie Huynh

La Féé Toxique

Modelis Victoire de Castellane | Fotografas Juergen Teller

Toksiška fėja – toks pavadinimas tiktų nebent Dior mados namų juvelyrikos dizainerei Victoire de Castellane, jau ne vienerius metus mados namų gerbėjas džiuginančiai įspūdingais gamtos įkvėptais papuošalais. Šioje fotografo J.Tellerio fotosesijoje pristatoma naujoji jos kolekcija, rodos, pranoksta net visas, buvusias iki šiol – joje gausu egzotiškų spalvų, o formos atrodo lyg dar neatrastos gėlių rūšys iš Amazonės miškų.

En Vogue: Gyvačių įkąstos

Modelis Melissa Tammerijn

Zoom

Fotografai Andreas Sjodin, Paola Kudachi | Stilius Melanie Huynh, Geraldine Saglio

Šio numerio aksesuarų skilties Zoom tema – rankinės. Didelės, mažos, delninukės, su ilgomis ir trumpomis rankenomis – šį pavasarį pasirinkimu skųstis būtų tiesiog nuodėmė. Leidinio stilistų komanda pristato tris tendencijas: 1) didelė, minkšta ir švelnių spalvų rankinė, į kurią galima susitalpinti pusę gyvenimo 2) griežta voko formos delninukė, į kurią tilptų visas A4 lapas 3) logotipais marginta rankinė – tik nepersistenkite! 4) nedidelė per petį permetama roko stiliaus rankinė su metalo detalėmis ar kutais.

Nuotraukos TFS/Vogue Paris

Bučkis