`

Įkurtas 2007-aisiais, Spintos guru yra vienas pirmųjų lietuviškų mados tinklaraščių. Spintos guru apžvelgia svarbiausius Lietuvos mados industrijos įvykius, dalinasi išskirtiniais interviu su ryškiausiais bei dar tik kylančiais lietuvių kūrėjais, supažindina su užsienio mados aktualijomis. Kritinis žvilgsnis į madą yra esminis šio tinklaraščio principas, o svarbiausias tikslas – profesionaliai analizuoti šių dienų industrijos kryptis. Šiandien šis puslapis – tekstų, interviu archyvas, kuris nebėra aktyviai pildomas.

Tinklaraščio įkūrėja bei autorė – Deimantė Bulbenkaitė, baigusi žurnalistikos studijas Vilniaus universitete ir šiuo metu siekianti semiotikos magistro laipsnio. Kaip žurnalistė ji reguliariai rašo lietuviškiems leidiniams, stotyje Radio Vilnius veda šiuolaikinio meno aktualijų laidą PUOTA, o LRT Klasikoje turi autorinę radijo laidą apie mados naujienas bei istoriją TENDENCINGAI. Deimantė sukūrė LRT televizijos dokumentikų ciklą VIZIONIERIAI apie Lietuvos mados dizainerius. Deimantė dirba su mados kūrėjais, juos konsultuoja komunikacijos strategijos ir prekių ženklo formavimo klausimais.

Spintos guru galite sekti Instagram @spintosguru, Deimantę galite sekti @bulbenkaite. Susisiekite el. paštu: deimante@spintosguru.lt

Spintos guru yra asmeninis žurnalistinis projektas, finansuojamas tik autorės lėšomis ir neturintis reklaminių ar kitokių komercinių ryšių.

Nuotraukos autorė Vika Paškelytė