Šiandien | Pilka. Sportas. Klasika.

 

Pastaruoju metu ne kartą save pagavau rašant, jog minimalistinė/sportinė stilistika pamažu turėtų trauktis iš mados tendencijų sąrašų. Stebėdama Mados injekcijos pristatymus galvojau, kad galbūt jau pakaks konceptualių kuprinių ir sportinių batelių, parduotuvių lentynose pabodo matyti džemperius, o dizainerių kolekcijose – sportinius motyvus.

Vis dėlto kartais tenka nuleisti galvą ir pripažinti, kad būtent sportinis stilius yra tai, ko išvengti nepavyksta net klasikinio stiliaus gerbėjoms, o dar sunkiau – besidomint mada ir ieškant kažko, kad būtų tiek įdomu, tiek funkcionalu. Todėl ir mano spintoje bene dažniausiai dėvimi drabužiai – paprasti ir universalūs juodi megztiniai, marškinėliai ilgomis rankovėmis, tamprės, bėgimo bateliai… Ant jų neretai nugula klasikinis švarkas, vyriško kirpimo paltas ir derinys – baigtas.

Tiesa, kai sportinių drabužių kompanija Audimas pasiūlė keletą jų drabužių įpinti į kasdienį derinį, iškart pagalvojau, kad norėtųsi pabandyti sportą sujungti su klasika, parodyti kelis aprangos sluoksnius. Tamprės, džemperis aukštu kaklu ir šilta kepurė, o šalia jų – klasikinis pilkas paltas, juodi bateliai su kutų detale bei didelė lakinė delninė.

 

Švarkas, tamprės ir kepurė Audimas | Delninė ir batai Zara | Paltas Marks & Spencer

 

 

Nuotraukos Vikos Paškelytės | Parengta bendradarbiaujant su „Audimu“

X