Vyrų mados savaitė vasarai 2010 | Prada, Calvin Klein, D&G, Salvatore Ferragamo

Dar keturios kolekcijos, vakar ir šiandien rodytos Milano mados savaitėje: Prada, Calvin Klein, Salvatore Ferragamo ir D&G.

Prada (daylife nuotrauka)

Prada

Kuo toliau, tuo labiau mane stebina Miuccios Prados fenomenas. Dizainerė, atrodo, gali pristatyti absoliučią nesąmonę, tačiau visi susižavėję plos ir girs jos naujovišką požiūrį į madą. Kažkodėl tokia mintis atėjo ir peržvelgus jos naujausią ir iškart skubiai kritikų išgirtą vyrų kolekciją vasarai 2010. Šįkart jos tema buvo juodai balti filmai. Miuccia nusprendė ištyrinėti visą spalvų spektrą nuo juodos iki baltos, o tai reiškia, jog ant podiumo matėme visus pilkos atspalvius. Jais dizainerė žaidė tiek kurdama aptemptus kostiumus, tiek laisvalaikio drabužius. Beje, atrodo, kad ji įves ir naują madą po kostiumu dėvėti ne marškinius, o palaidinę su V iškirpte. Turiu pripažinti, jog idėja labai elegantiška ir patogi.

Detalės

Na, naujausia Prados idėja buvo skylėti audiniai. Nežinau, kaip Jums, tačiau man tai gero įspūdžio nepaliko, tačiau rankinės ir portfeliai maloniai nustebino.

Calvin Klein

Niujorke veikiantys mados namai savo vyrų linijos kolekciją pristatė Milane, kur ją kūrė italas dizaineris Italo Zucchelli. Kaip jis pats sakė, šiandienai itin trūksta to lengvo permatomumo, tad matėme itin sportišką ir futuristišką kolekciją, kuri puikiai tiko ir prie mados namų vizitine kortele tapusio minimalistinio stiliaus. Juodi ir balti permatomi lietpalčiai, laikros šortukai, blizgios medžiagos kostiumai – viskas atrodė itin tinkama šios dienos vyrui, gyvenančiam rytdiena.

D&G

Kaubojus atvyko į didmiestį. Taip, šįkart išradingasis italų duetas įžengė į laukinius laukinius Vakarus ir miestietį aprengė kaubojaus drabužiais. Plėšyti bei garinti džinsai, priderinti švarkai, jokių marškinėlių (taaaaaip), odiniai aulinukai, purvina spalvų paletė. Ir viskas puikiai derėjo su prabangiais velveto švarkais, kaklaraiščiais, varlytėmis bei švelniu britų džentelmeno stiliumi.

Salvatore Ferragamo

Dar niekad nemačiau Ferragamo vyro tokio žavingo, atsipalaidavusio, nerūpestingo bei ryškaus. Jis dar niekad nevilkėjo ryškiai oranžinio kostiumo, liemens neryškino diržu ir nedėvėjo kostiumo be marškinių. Nuostabi vasaros kolekcija su jaukia spalvų palete (raudona, smėlinė, švelniai ruda, balta) ir puikiais vasariškais, tačiau elegantiškais siluetais.

Nuotraukos iš menstyle.it.

Bučkis