Žiemos 09 reklamos | Bottega Veneta, Balmain, Roberto Cavalli, Miu Miu, Max Mara, Versace, Dsquared, Prada

Kol manęs nebuvo, pasirodė dar kelios naujos reklamos, tad pirmąsias jų nuotraukas nedelsiant Jums rodau.

Gisele for Versace

UPDATE: įdėjau ir Prada

Bottega Veneta

Elegantiškai aprengti modeliai  Anna Jagodzinska ir Eddie Klint skuba kažkur užkulisiuose, juos apšviečia blanki šviesa, supa tamsi aplinka. Nuobodokam fonui bei itališkam elegantiškumui šiek tiek gyvybės suteikia subtilus suknelių erotiškumas. Fotografas Steven Meisel.

Dsquared

Berods mažytę mados namų reklamytę Jums jau rodžiau, tačiau pasirodė toks nuotraukų komplektas, kurio neparodyti tiesiog negaliu, nes Dsquared laikosi savo tradicijos kurti siaubingas kolekcijas ir tobulas reklamas. Šįkart jos itin erotiškos, pilnos rock’n’roll dvasios. Pagrindinis modelis yra Lara Stone, ją fotografavo Mert ir Marcus duetas.

Max Mara

Tiesiog tobula deivė Eniko Mihalik ir tobuli verslo klasės drabužiai. Daugiau nieko pridėti nereikia.

Balmain

Metro stotis, tūkstančių eurų vertas ir legenda jau tapęs mados namų švarkelis, mėgstamiausia dizainerio Christophe Decarnin manekenė Anja Rubik ir gatvės dvasios persmelkta nuotrauka. Deja, ji tik viena ir tai ją Balmain parduotuvėje spėjo užfiksuoti Jak&Jil fotografas.

Roberto Cavalli

Madingasis Milano jaunimas išsiruošė į vakarėlį? Na, aš tikėjausi moterų-karių, tačiau teks susitaikyti su faktu, kad Cavalli yra ir liks Cavalli bei rinksis laiko patikrintus modelius (Isabeli Fontana, Karen Elson ir Clement) bei fotografus (Steven Meisel). Iš italo fronto ir šįkart nieko naujo.

Miu Miu

Minimalizmas, jausmingumas bei intelektuali bei kukli mados namų moteris vėl žydi visu gražumu. Taip, pagaliau reklamoje nebėra Holivudo žvaigždučių ir mes matome profesionalius modelius (šioje reklamoje matome Mikaelą „Mimmi“ Söderström). Fotografai Mert ir Marcus. Man labai patiko.

Versace

Glamūras, paslėptas seksualumas bei stiprios moters įvaizdis liko, tačiau, deja, neatsinaujino. Vėl Gisele, vėl pozavimas prie sienos, vėl šešėlių žaismas. Fotografas, žinoma, Mario Testino.

Prada

Ir štai labiausiai laukta sezono reklama. Žvejų tema, valtyje sėdinčios Anna, Katlin, Kendra, Julia ir Ymre, guminiai batai, suvelti plaukai… Na, praėjusio sezono graikų deivių niekas neaplenks, tačiau manau, jog kuo toliau, tuo bus įdomiau. Fotografas Steven Meisel.

Nuotraukos iš TFS.

Bučkis