Žiemos 09 reklamos | Blumarine, D&G, Giuseppe Zanotti, Miu Miu, Chloe, Prada, Fendi, Moschino, Marc Jacobs, Oscar de la Renta, Jimmy Choo

Per savaitę susirinko dar vienas naujų žiemos 2009 sezono reklamų rinkinys. Dar kelis tokius rinkinukus parodysiu, o tada jau plačiau pristatysiu geriausias sezono reklamas ir pasistengsiu gauti pilnus jų nuotraukų komplektus, tačiau tai jau bus rudens pradžioje, nes kai kurių reklamų (Lanvin, Gucci, Karl Lagerfeld) dar išvis nėra.

Edita Vilkevičiūtė for Blumarine

Blumarine

Man atrodo, kad jau greitai teks blog’o pavadinimą keisti į „Editos Vilkevičiūtės fanų klubas“, nes bene kiekvieną svarbesnę naujieną apie Editą čia aprašau. Na, grįžkime prie reklamos. Itin spalvinga ir itališkai blizgi kolekcija buvo kaip reikiant „nuraminta“  pilku fonu bei klasikine šukuosena bei makiažu ir štai matome dailią klasikinio stiliaus reklamą. Fotografas Patrick Demarchelier.

D&G

Teatro įkvėpta kolekcija tiesiog prašėsi klasikinės bei ramios reklamos, tad naujausioje D&G reklamoje matome jaukų senovinio kambario foną ir elegantiškai sėdinčias Hanną, Katie, Raghild, Sarą ir Stephanie, kurias fotografavo Mario Testino.

Chloe

Nors daug kas priekaištavo dėl per ryškiai matomo photoshop programos naudojimo, man ši reklama vis tiek yra very Chloe. Mergaitiškos manekenės, vaikščiojančios po laukus besiplaikstančiais plaukais. Romantiška ir miela, ar ne? Modeliai Kasia, Karlie ir Sigrid. Fotografas Mikael Jansson.

Fendi

Itin švelnių bruožų Jessica Stam rūke? Reklama graži, tačiau labai jau neatspindinti kolekcijos, kurios tema buvo griežta moteris-karė. Gal reklamos fotografas ir kolekcijos kūrėjas Karl Lagerfeld kurdamas reklamą pamiršo savo kurtą kolekciją?

Giuseppe Zanotti

Jau antrą sezoną iš eilės matome devintojo dešimtmečio temą, modelį Anja Rubik ir saldumynus. Gražu, smagu ir šmaikštu, tačiau reikia kažko naujo. Fotografai Inez ir Vinoodh.

Jimmy Choo

Jimmy Choo ir Angela Lindvall yra itin profesionalus bei laiko patikrintas derinys. Kiekvieną sezoną jis kuria nuostabius batus, o ji įsikūnija į naujus personažus. Šįkart Angela yra susivėlusi rokerė, gundanti trumpomis suknelėmis bei paslaptingu žvilgsniu. Fotografas Terry Richardson.

Marc Jacobs

Spalvinga devintąjį dešimtmetį primenanti kolekcija reikalauja tokios pat reklamos. Šįkart Marc Jacobs nepasikuklino ir manekenes išvarė į gatvę, kur jos vartėsi, kaip tik mokėjo. Modeliai Ajuma, Olga, Natasa, Irina ir Kamila. Fotografas Juergen Teller.

Miu Miu

Vieną nuotrauką jau rodžiau, tad atėjo metas ir antrai. Šįkart blausioje reklamoje matome modelį Hannah Holman, kurią fotografavo duetas Mert ir Marcus. Ech, tos Miu Miu rankinės…

Moschino

Na, niekad nevertinu Moschino reklamų rimtai (gal išskyrus vasaros 08 bei žiemos 08 reklamas, kurias iki šiol esu pasikabinusi ant sienos), nes ironiškos kolekcijos bei juokingos reklamos tiesiog atrodo lėkštokai. Naujoji reklama su modeliu Constance Jablonski mano nuomonės nepakeitė, nes jei jau yra nuspręsta kurti kiek komišką mados namų įvaizdį, paprastos ir nuobodžios reklamos pateikti nereikėtų. Fotografas Tom Munro.

Oscar de la Renta

Pliusas vien už tai, kad reklamoje yra viena iš mano mėgstamiausių naujų manekenių Anna Jagodzinska. Niujorko mados veteranas kuria dailias klasikines kolekcijas, tad ir reklamos paprastos bei klasikinės. Gražu ir tiek.

Prada

Vieną nuotrauką jau rodžiau, o dabar dar kelios. Žvejų tema man kuo toliau, tuo labiau patinka ir atrodo, kad sezono gale šią reklamą pasikabinsiu ant sienos. Modeliai Anna, Katlin, Kendra, Ymre, Julia. Fotografas Steven Meisel.

Nuotraukos iš TFS.

Bučkis