miiró studio | Gilesnis žvilgsnis į mados komunikaciją

Naujausi miiró studio darbai

Per daugiau nei dešimtmetį mados industrijoje esu dirbusi su pačiomis įvairiausiomis komandomis ir itin skirtingais klientais. Yra tekę pabūti etikečių rašytoja naujiems prabangos produktams, redaguoti knygas, padirbėti stiliste prekybos centrui, asistuoti fotosesijos aikštelėje ar net kažką pačiai nufotografuoti.

Manau, kad visos darbinės patirtys yra vertingos, bet per laiką naudinga jas paversti kažkuo daugiau arba atrasti, ką daryti vis tik sekasi geriausiai. Mane visada domino komunikacijos laukas, tad po darbų reklamos bei strategijos agentūrose pradėjau aktyviau dirbti su lietuviškų mados ženklų komunikacija. Rašyti jiems tekstus, prisidėti prie kampanijų, kurti naujas galimybes papasakoti istoriją ir paaiškinti produkto vertes.

2019-ųjų vasarį mano ilgametė draugė, mados fotografė Vika Paškelytė pasiūlė prisijungti prie naujo projekto – Aprangos grupės prabangos salono Mados linija komunikacijos rengimo. Rašyti apie madą visada įdomu, bet pasakoti apie žinomiausius prabangos ženklus, atpasakoti jų istorijas šiandienos kontekste – ypatingas malonumas.

Mūsų su Vika tandemo idėjos pasiteisino (nors dirbti su draugais tikrai pavyksta ne visada), komandą papildė daugiau puikių talentų (stilistė Eglė Babunašvili, vizažistė Vika Mincė, kūrybininkė Miglė Kirklytė), atsirado naujų klientų. Visa tai pamažu pavirto į mados profesionalių kolektyvą/mados turinio agentūrą miiró studio, kurios dalimi būdama labai didžiuojuosi.

Sakoma, žurnalistinis darbas bei komercinė komunikacija nedera. Ir renkuosi tam nepritarti, nes įsišakniję žurnalistikos standartai padeda apie komunikaciją galvoti skaidriau, sąžiningiau, atrasti joje naujų kampų. Praverčia ir per daugelį metų sukauptos žinios apie madą, kurios padeda formuoti būtent šiandienai aktualias įžvalgas. Tuo tarpu iš vidaus matomas mados verslas sukuria unikalią galimybę industriją savo straipsniuose atskleisti tokią, kokia ji yra, užčiuopti esmines jos problemas ir kryptis.

Kokybiškos mados komunikacijos Lietuvoje dar nėra daug, bet su visa komanda tikimės, kad savo darbais įvedame kiek aukštesnį profesionalumo standartą. Palinkėkite sėkmės!

 

 

miiró studio darbus galite pamatyti mūsų Instagram paskyroje @miirostudio, o sužinoti daugiau – mūsų svetainėje miiro.studio.