Ikona dabar | Gilda Ambrosio

 

Jeigu bent retkarčiais sekate mados savaičių gatvės stiliaus nuotraukas arba ieškote stiliaus įkvėpimo socialiniuose tinkluose, tikrai būsite matę šį juodų tiesių plaukų, Celine akinių ir per didelio modernistinio silueto derinį su parašu „Gilda Ambrosio“. Per mažiau nei metus Gilda tapo bene įdomiausiu mados savaičių reginiu – jos išskirtinis skonis, meilė retrofuturizmui ir tokiems ženklams kaip Vetements ar Loewe pavertė ją viena iš jaunosios kartos italų stiliaus ikonų ir žurnalo Grazia „it“ merginų komandos dalimi.

Su beveik šimtu tūkstančių sekėjų Gilda dalinasi ne tik mėgstamiausių sportinių batelių kadrais (kaip teigia pati, patogūs sportbačiai dienos metu visuomet atrodo geriau nei pora aukštakulnių) ar stilistės darbo užkulisiais, bet ir asmeninio stiliaus pavyzdžiais. Daugelyje nuotraukų – ne tik fotografus iš tolo traukiantys juodi plaukai ar masyvūs akiniai, bet ir įspūdingi kailio paltai, meno kūrinius primenančios delninės, gausybė archyvinių detalių, padedančių kurti netikėtus, neįprastų siluetų derinius.

Vienas stipriausių Gildos stiliaus elementų – drąsa žaisti ir leisti būtent drabužiui užimti pirmąjį planą. Taip ant jos pečių atsiduria dailininko eksperimentą primenantys paltai, džemperiai ar sportiniai švarkai, derinami su tobulai tinkančiais retro stiliaus džinsais ir gausybe aukso papuošalų. Kaip visa tai atkartoti? Galite bandyti vyriško kirpimo marškinėlius, lakūno švarką, aplikacijomis puoštus džinsus, bet, kaip jau ne kartą rašė bene svarbiausios pasaulio mados publikacijos, Gilda turi šį tą daugiau. Itališką požiūrį, leidžiantį jai dėvėti absoliučiai bet ką ir be pastangų įtikinti, kad ji atrodo puikiai.

 

Gildos Instagram

 

Nuotraukos Tommy Ton, Le 21eme, H&M

X