Ikona dabar | Maja Wyh

 

Kai tik pradėjau skiltį „Ikona dabar“, iškart pabrėžiau, jog įkvepiančios asmenybės kartais atsitinka netikėtai – jas, savitai tobulas ir tarsi nužengusias iš kitos realybės, pastebėti įmanoma tiek parduotuvės eilėje, tiek nuobodžią akimirką pirštų galiukais bėgiojant po Instagram ekraną. Ir, jeigu reikėtų įvardinti bene įspūdingiausią praėjusių metų internetinį radinį, juo taptų vokiečių tinklaraštininkė Maja Wyh.

Mają šiam įrašui pasirinkau ne tik dėl to, jog su geriausia drauge jos stilių aptarinėjome bei socialinių tinklų nuotraukas žiūrėjome valandų valandas. Po detalę išnaršėme kiekvieną derinį, sluoksnį bei aksesuarą. Vien tam, kad pavyktų bent iš dalies suprasti, kuo Maja ir jos skonis taip traukia žvilgsnį (išvada: padidinti siluetai, šiek tiek nuogos odos ir prabangus natūralumas). Ji savaip įdomi ir dėl išlaikomų paslapčių: atskleidžia tik tiek, jog jai 26-eri, Vienoje studijavo dramą ir kiną, dievina modernų meną ir šiuo metu gyvena Diuseldorfe.

Visa kita – tai Majos nuotraukų kuriamas pasaulis. Jame ji – viena tų praeivių, kurią norisi nulydėti žvilgsniu žinant, jog ji tikrai nepasivargins atsisukti. Maja dievina kontrastus ir puikiai perteikia nerūpestingumo aurą. Nuotraukose dera plėšyti džinsai ir prabangus kailis, aukso papuošalai ir nuo pečių slystanti vintažinė palaidinė, perkirptos platėjančios kelnės ir satino švarkas. Kasdieniška, bet tobuliau. Ir būtent taip paprasta bei jauku, kaip labiausiai norisi atrodyti žiemą.

 

Majos tinklaraštis ir Instagram

 

Nuotraukos iš majawyh.com

X